Od 6.7.2024 do 18.7.2024 může dojít ke zpoždění s expedicí objednávek z důvodu dovolené. Děkujeme za pochopení.

Trsátka

18 položek celkem
dunlop gator grip 0.58
10 Kč

Trsátka Gator Grip mají temný a hutný zvuk s hladším attackem. Díky matnému povrchu neklouže mezi prsty a nabízí pevný úchop.

Kód: 434/0-5
dunlop tortex standard pick 0.60
11 Kč

Trsátka Dunlop vyrobená z materiálu Tortex jsou vysoce odolná, s výbornou flexibilitou a nabízí rychlý attack a ostrý tón.

Kód: 422/0-7
dunlop max grip nylon standard 0.60
12 Kč

Trsátka Dunlop Max-Grip Nylon Pick mají hrubý povrch pro pevný úchop, což z něj dělá perfektní trsátko pro rychlé riffy. Toto trsátko vám jen tak z prstů nevyklouzne.

Kód: 425/0-6
dunlop nylon standard 0.60
13 Kč

Trsátka Dunlop Standard jsou nylonová trsátka, poskytující teplý tón, flexibilitu a odolnost. Dnes již legenda mezi trsátky značky Dunlop.

Kód: 428/0-6
dunlop primegrip delrin 500 0.71
14 Kč

Trsátka Primegrip Delrin 500 mají snížený profil úchopové plochy, poskytující pevnější úchop a bránící vyklouznutí trsátka z prstů.

Kód: 463
Fender Classic Celluloid 351 White Medium
14 Kč

Kytarové trsátko vyrobené z prvotřídního Celuloidu v klasickém tvaru (351). Celuloidová trsátka tvoří základní kámen kolekce trsátek značky Fender a díky použitému materiálu dávají teplý, kulatý tón. Barva bílá, různé tvrdosti.

Kód: 401/MED
Fender Dura Tone Delrin 351
14 Kč

Kytarové trsátko vyrobené z extrudovaného Delrinu v klasickém tvaru (351). Trsátko je díky použitému materiálu velmi odolné, s matným povrchem pro lepší úchop a je dodáváno v několika barvách dle tvrdosti trsátka. Delrin je pevnější než celuloid a přináší silný a konkrétní attack. Barva / tvrdost dle varianty (viz DETAIL).

Kód: 392/DAP2
Fender Graphic 351 Checker Thin
14 Kč

Kytarové trsátko vyrobené z prvotřídního Celuloidu v klasickém tvaru (351). Celuloidová trsátka tvoří základní kámen kolekce trsátek značky Fender a díky použitému materiálu dávají teplý, kulatý tón. Trsátka řady Graphic se nabízí ve 3 barevných variantách, verze Checker má design šachovnice. Tvrdost dle varianty (viz DETAIL).

Kód: 398/THI2
Fender Premium Celluloid 351
14 Kč

Kytarové trsátko vyrobené z prvotřídního Celuloidu v klasickém tvaru (351). Celuloidová trsátka tvoří základní kámen kolekce trsátek značky Fender a díky použitému materiálu dávají teplý, kulatý tón. Prémiová trsátka Fender nabízí širokou škálu barev a tvrdostí. Barva / tvrdost dle varianty (viz DETAIL).

Kód: 395/ABA2
dadario nylflex 0.50 01
15 Kč

Trsátka D'Addario Nylflex jsou inspirovány nylonovými trsátky z 50. a 60. let. Přináší autentický, vintage herní zážitek, který byl tak dychtivě vyhledáván kytaristy při zrodu rock-n-rollu. Nylonová trsátka poskytují nejteplejší tón, který najdete v nabídce trsátek D'Addario. Skvělé pro vintage elektrický zvuk a akustické vybrnkávání. Vyrobeno v USA.

Kód: 419
dunlop celluloid shell thin
15 Kč

Trsátka z nejkvalitnějšího celuloidu a s precizním zpracováním, nabízí jasný a kulatý tón.

Kód: 437/THI
Gibson Standard Pick Black Thin
15 Kč

Kytarové trsátko vyrobené z kvalitního celuloidu v klasickém tvaru (351), černé, různé tvrdosti.

Kód: 407/THI
Gibson Tortoise Picks Medium
15 Kč

Kytarové trsátko vyrobené z kvalitního celuloidu v klasickém tvaru (351), barva: želvovina, různé tvrdosti.

Kód: 410/MED
Gibson White Pearl Thin
15 Kč

Kytarové trsátko vyrobené z kvalitního celuloidu v klasickém tvaru (351), barva: bílá perleť, různé tvrdosti.

Kód: 404/THI
dunlop ultex sharp
Novinka
17 Kč

Trsátka Dunlop vyrobené z materiálu Ultex vynikají výbornými zvukovými vlastnostmi a odolností při jakémkoliv stylu hry. Signature modely Jamese Hetfielda, Johna Petrucciho a mnoha dalších špičkových kytaristů jsou proto vyrobeny právě z tohoto vysoce odolného materiálu.  Řada Sharp je variantou s ostrou špičkou pro nejvyšší přesnost hry a ostrý attack. Varianta dle tvrdosti (viz DETAIL).

Kód: 278/1-5
Dunlop Ultex Standard 0,60
17 Kč

Trsátka Dunlop vyrobené z materiálu Ultex vynikají výbornými zvukovými vlastnostmi a odolností při jakémkoliv stylu hry. Signature modely Jamese Hetfielda, Johna Petrucciho a mnoha dalších špičkových kytaristů jsou proto vyrobeny právě z tohoto vysoce odolného materiálu.

Kód: 431
Dunlop 427PJP 01
25 Kč

Signature model Johna Petrucciho vycházející z řady Ultex Sharp. Trsátko má oproti standardu menší velikost a zesílenou střední část s logem JP pro pevný úchop. Trsátka Dunlop vyrobené z materiálu Ultex vynikají výbornými zvukovými vlastnostmi a odolností při jakémkoliv stylu hry. Signature modely Jamese Hetfielda, Johna Petrucciho a mnoha dalších špičkových kytaristů jsou proto vyrobeny právě z tohoto vysoce odolného materiálu. Řada Sharp je variantou s ostrou špičkou pro nejvyšší přesnost hry a ostrý attack.

Kód: 389
dunlop black pickholders
Novinka
68 Kč

Zásobník na cca 6 trsátek (dle tvrdosti), který jednoduše přilepíte na tělo kytary. 

Kód: 492