fbpx

Podpořte nás

Projekt Trsej.cz teď

Právě teď tu vidíte první kroky projektu.
První verzi stránek a funkční taneční lekce.

Za sedm let jsme nasbírali spousty zkušeností.
Je nám vlastní tvořit programy pro děti, organizovat eventy, myslet projektově, hledat cesty “out of the box”, být flexibilní a dotahovat věci do konce.

Do všeho jsme se vrhli po hlavě asi v půli října, když začalo být jasné, že se na klasické tréninky jen tak nevrátíme. Prvním krokem byla změna samotných lekcí. Jejich upgrade jak po technické tak programové stránce. Následoval výběr názvu, analýzy, příprava webu…

Jenže tohle je e-commerce. Musíme se hodně a pořád učit.
Proto teď s otevřenou náručí uvítáme vaši pomoc.

Jak nás můžete podpořit?

Pokud chcete podpořit naši snahu dál rozvíjet Trsej.cz, jsme vám moc vděční! 
Můžete nás podpořit finančně nebo nám pomoci svou odborností.

Přímo

Co by nám významně pomohlo, jsou konzultace s odborníky z mnoha oborů, díky kterým bychom se dostávali snáze kupředu. Ušetřilo by nám to spoustu času, kdy se ve spoustě odvětvích vše nejprve učíme. Jde o:

  • kodéra na web, UX specialistu, webového analytika ke správnému nastavení měření, marketéra pro správu reklam na FB a Google, někoho na správu sociálních sítí, webového copywritera, webového grafika..
  • rádi bychom také poznali nějakého dramaturga

Finančně

Chcete-li nás podpořit finančně, kupte si prosím, od nás permanentku. Můžete ji koupit jako dárek dětem, vnučkám, vnukům, kamarádům nebo třeba jen tak. Napadá vás hned někdo, kdo by možná rád tancoval? Na stránkách reservio, které nám slouží i jako platební brána pro lekce, jsme připravili “podporovací permanentky”. Můžete využít ty nebo si koupit klasickou permici na 10 vstupů.

Finance pochopitelně využijeme kdekoliv.
Kromě běžné režie a poplatků za nástroje k webu, bychom například mohli zaplatit některému z výše zmíněných odborníků. Platforma webu pro lekce potřebuje ještě spoustu odborných zásahů. Stejně tak marketing.
Dále bychom rádi výhledově investovali do lepší techniky a kvality lekcí. Nejprve do osvětlení a zvuku studia. Chtěli bychom také přepracovat vizuál lekcí.

Jaký bude mít moje podpora smysl?

O tom, jaký si vyberu kroužek rozhoduje především to, jaké kroužky se nabízí v mém bydlišti, u mě ve škole a v nejbližším okolí. Spousta dětí, proto nemá vůbec možnost dělat aktivitu, kterou by chtělo, protože tam, kde bydlí, zkrátka taková není. O streetdance platí, že kvalitní školy, s kvalitními lektory, se soustředí jen v Praze a ve velkých městech. Většina dětí, které by chtěly tancovat, se tak nejspíš nikdy nepodívá ani na jednu lekci.

Teď už to jde. Díky Trsej.cz tak přibyla všem dětem nová možnost, jak budou trávit svůj volný čas.
Mohou se věnovat kvalitní aktivitě, která je bude bavit, bez ohledu na to, kde bydlí.

Jak o Trsej.cz přemýšlíme dál

Naštěstí jsme nezačínali úplně od nuly. Mohli jsme si vyzkoušet, že o volnočasovou aktivitu, tak ji tady chceme nabízet, je zájem. Máme tak produkt, který teď jen nesmí usnout a musí se na něm pracovat, stejně tak, jako je třeba rozvíjet webovou platformu. Jaké máme do budocna plány?

  • rozšíření o další úrovně a jednorázové workshopy
  • rozšíření o taneční tutorialy
  • non-profit program pro neziskovky a organizace pro děti
  • rozvoj metodiky a zavedení semestrů
  • rozšíření o více motivačních a herních prvků napříč lekcemi
  • zavedení členské sekce a přímá integrace platebních metod
  • automatizace spousty procesů, které nejsou vidět

Zajímá vás víc detailů? Chcete vstoupit do projektu větším dílem. Slyšet o fázích projektu a bussines plánu? Napište nám prosím na info@doublecookies.cz a domluvíme si setkání.

Děkujeme !!!

!!!

Lekce na Trsej.cz jsou aktuálně pozastaveny.

Jedeme teď zase offline.
Všechny informace hledejte na stránkách doublecookies.cz.